تبلیغات
filesell filesell بازی های جدید - دانلود بازی Sniper Elite V2

بین مطالب وب سایت جستجو کنید

نظر یادتون نره!!!

     

دانلود بازی Sniper Elite V2 با لینک مستقیم + کرک

دانلود نسخه آزمایشی بازی Sniper Elite V2 + کرک

*** نسخه نهایی و کامل همراه با کرک SKIDROW ***

Sniper Elite V2 سری جدید بازی Sniper Elite است که بازیکنان در آن جنگ جهانی دوم را تجربه می کنند. در این بازی شما تک تیر انداز ممتاز نیروهای آمریکایی Karl Fairburne هستید. او با چتر نجات در میان آخرین میدان جنگ آلمان ها وارد می شود. ماموریت شما جلوگیری بدست آوردن تکنولوژی نرم افزاری راکت های V2 نازی ها توسط نیروهای قرمز است.
شما باید به دانشمندان باهوش آمریکایی کمک کنید و جلوی آنهایی که می خواهند به روس ها کمک کنند را بگیرید.
از اسلحه های حرفه ای خود استفاده کنید، روش حرکت مخفیانه بین اهداف را فرا بگیرید، موقعیت خود را تحکیم کنید، هدف گیری کنید، از مهارت خود بهره ببرید، صبور باشید و با حیله گری به اهداف ماموریت خود برسید. bullet cam از بازی Sniper Elite بازگشته و در این نسخه بسیار خونبارتر و مخوف تر می باشد. شلیک های حرفه ای جایزه دریافت می کنند و آن جایزه صحنه آهسته حرکت گلوله می باشد. سپس شما هدف را می بینید که به صورت گرافیکی با جزئیات بالا طراحی شده و همچنین ورود گلوله به بدن وی و کشته شدن او را نیز مشاهده خواهید کرد.
زمانی که جنگ جهانی دوم به پایان می رسد و جنگ سرد آغاز می شود، هر شلیکی اهمیت فراوانی دارد. از آنها به خوبی استفاده کنید.

امکانات :
-    شبیه سازی تک تیراندازی : Sniper Elite V2 به صورت کاملا حرفه ای تک تیراندازی را به همراه بالستیک حرفه ای، گرانش زمین، جهت وزش باد و سرعت آن، درجه نفوذ گلوله، پایداری هدف گیری و غیره، شبیه سازی می کند. واقع گرایانه ترین شبیه سازی تک تیراندازی نیروهای مسلح را در این بازی مشاهده خواهید کرد.
-    دوربین X-Ray : تکنولوژی منحصر به فرد kill cam به شما نشان می دهد که واقعا چطور گلوله وارد بدن دشمن می شود. بازیکنان می وانند قلب، شش ها، از بین رفتن کبد و خرد شدن استخوان ها را مشاهده کنند.
-    سندیت : بازی در مکان های جنگ جهانی دوم در برلین اتفاق می افتد و در آن می توانید ماشین ها و اسلحه های آن دوران را مشاهده کنید.اسلحه هایی مانند Springfield M190، Gewehr 43 و Mosin-Nagant 1891/30 و تمامی یونیفرم ها به شکل اصلی خود مدل سازی شده اند.
-    استفاده از محیط : شما باید از محیط خود به خوبی برای قرار گرفتن در موقیعت مناسب، مشاهده دقیق، تیراندازی و نهایتا فرار کردن استفاده کنید.
-    انتخاب تک تیرانداز : بازیکن ها معمولا باید انتخاب کنند که کدام شلیک می تواند آنها را در معرض دید قرار دهد.

حدافل سیستم مورد نیاز:

CPU: Dual-core CPU with SSE3 (Intel® Pentium® D 3GHz / AMD Athlon™ ۶۴ X2 4200) or better
RAM: 2GB system memory
VGA: Microsoft® DirectX® ۱۰٫۰ compatible graphics card with 256 MB of memory (NVIDIA® GeForce® ۸۸۰۰ series / ATI Radeon™ HD 3870) or better
DX: DirectX 10.0
OS: Microsoft® Windows® Vista (Service Pack 2) or Windows® ۷ (Windows® XP is NOT supported HDD: 10GB of free drive space


دانلود بازی Sniper Elite V2 با لینک مستقیم + کرک

دانلود بازی Sniper Elite V2 با لینک مستقیم + کرک

دانلود بازی Sniper Elite V2 با لینک مستقیم + کرک

دانلود بازی Sniper Elite V2 با لینک مستقیم + کرک


دانلود نسخه SKIDROW به صورت بخش های ۱GB:

دانلود بازی Sniper Elite V2 با لینک مستقیم + کرک دانلود بخش ۱: لینک مستقیم پی سی دیغیر مستقیم از Rapidshare

دانلود بازی Sniper Elite V2 با لینک مستقیم + کرک دانلود بخش ۲: لینک مستقیم پی سی دیغیر مستقیم از Rapidshare

دانلود بازی Sniper Elite V2 با لینک مستقیم + کرک دانلود بخش ۳: لینک مستقیم پی سی دیغیر مستقیم از Rapidshare

دانلود بازی Sniper Elite V2 با لینک مستقیم + کرک دانلود بخش ۴: لینک مستقیم پی سی دیغیر مستقیم از Rapidshare

دانلود بازی Sniper Elite V2 با لینک مستقیم + کرک دانلود بخش ۵: لینک مستقیم پی سی دیغیر مستقیم از Rapidshare

دانلود بازی Sniper Elite V2 با لینک مستقیم + کرک دانلود بخش ۶: لینک مستقیم پی سی دیغیر مستقیم از Rapidshare

دانلود بازی Sniper Elite V2 با لینک مستقیم + کرک 5.5 GB

دانلود بازی Sniper Elite V2 با لینک مستقیم + کرک لینک های مستقیم نسخه SKIDROW تا پایان تیر ماه ۹۱ حذف خواهند شد.

دانلود بازی Sniper Elite V2 با لینک مستقیم + کرک رمز: www.p30day.com

دانلود بازی Sniper Elite V2 با لینک مستقیم + کرکتوجه: این نسخه فشرده شده دارای ۵% ریکاوری می باشد. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید (مانند خطای CRC یا Password) ، نرم افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

بازی مورد علاقه شما كدام است؟


سلام به همگی هر چند وقت یک بار که بازی جدیدی به بازار میاد اونو تو وبم میزارم در ضمن برای یافتن بازی مورد نظرتون از تمام صفحات وب بازدید کنید و برای دانلود به ادامه مطلب بروید همچنین در قسمت صفحات جانبی بازی های قدیمی را قرار دادم به راحتی دانلود کنید و اگر با مشکلی بر خوردید و یا سوالی راجب بازی ها داشتید مطرح کنید امیدوارم لحظات خوبی را در وبم سپری کنید

مدیر وب سایت : Erfan
تمام حقوق این وب سایت متعلق به بازی های جدید می باشد   |   طراحی قالب : تم دیزاینر
filesell